aanbieding

Het ultieme Spitsbergen Avontuur

12-daagse expeditiereis - Spitsbergen

Reiscode HURTULAV
Inclusief vlucht Oslo-Longyearbyen
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 6374
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • In 12 dagen rondom Spitsbergen
  • Passeer de 80 graden noorderbreedte grens
  • Spot ijsberen, walrussen en walvissen

Tijdens deze expeditiereis vaar je in 12 dagen rondom Spitsbergen op het comfortabele expeditie schip MS Spitsbergen. Na het inschepen zal het schip koers zetten naar oogverblindende, mooie gletsjers en zoek je tijdens de middernachtzon naar de diverse dieren, die Spitsbergen rijk is. Het meest ultieme dier om te vinden is de ijsbeer, maar je zal versteld staan welke dieren je nog meer zal zien op Spitsbergen. Dit loopt uiteen van walrussen tot walvissen en van rendieren tot poolvossen. Ook vind je er een grote diversiteit aan vogels. Het uitgestrekte en onaangetaste landschap met weidse vergezichten zullen zeker ook een grote indruk maken.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 1 nacht in een hotel in Longyearbyen en daarna 10 nachten aan boord van de MS Spitsbergen.

Reiscode HURTULAV
Inclusief vlucht Oslo-Longyearbyen
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 6374
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1:

Longyearbyen.

In de avond vertrek je vanuit Oslo naar Spitsbergen. Dit bied je de mogelijkheid om Oslo overdag te verkennen. Ga bijvoorbeeld naar het Bygdøy museumeiland om de Fram te bezoeken, het houten poolexpeditieschip uit de 19e eeuw en inspiratie voor de vele expeditiereizen van Hurtigruten. Je overnacht in een hotel in Longyearbyen.

Oslo

Dag 2:

Longyearbyen en inscheping.

In de ochtend bezoek je het Svalbard Museum om zo meer te leren over de historie en flora en fauna van deze bijzondere eilandengroep. Of maak een van de vele excursiemogelijkheden. In de middag scheep je in op je expeditieschip van de Hurtigruten en begint je avontuur in Spitsbergen pas echt. Je verlaat de Isfjorden en vertrekt in noordwestelijke richting.

Dag 2:

Dag 3 t/m 5:

Noordwest Spitsbergen Nationaal Park.

Een van de eerste fjorden die je binnenvaart is de Kongsfjorden, een van de mooiste fjorden van Spitsbergen. Vanaf het dek heb je uitzicht op een brede gletsjer en rondom het schip drijven steeds meer ijsschotsen, die van de ijsbergen afgebroken zijn. Ook breng je een bezoek aan het voormalig mijnwerkersstadje Ny Ålesund, waar tegenwoordig wetenschappers vanuit de hele wereld onderzoek verrichten. In deze omgeving bevindt zich ook de gigantische Monaco gletsjer.

Dag 3 t/m 5:

Amsterdam-Oslo, KLM

KLM biedt uitgebreide vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde reizen.   Meer details

KLM, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Oslo, KLM

Oslo-Amsterdam, KLM

KLM biedt uitgebreide vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde reizen.   Meer details

KLM, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Oslo-Amsterdam, KLM

Amsterdam-Oslo, Norwegian

Norwegian is de low cost airline van Noorwegen. Ze vliegen met moderne vliegtuigen dagelijks van Amsterdam naar Oslo. Vanuit Oslo zijn meer dan 10 luchthavens in Noorwegen met een doorvlucht te bereiken. Meer details

Norwegian, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Oslo, Norwegian

30/06/2020 en 10/07/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan699011118
KVan727311600
Polar buitenhutAJVan795212754
JVan795212754
AVan840513524
NVan885814294
OVan901714583
Arctic buitenhutQJVan868814005
YAVan868814005
PVan925414968
UVan953715449
Expeditie suiteQVan1095220742
MGVan1219823233
MXVan1808535008
28/07/2020 en 07/08/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan739013314
KVan769313905
Polar buitenhutAJVan842015323
JVan842015323
AVan890516268
NVan939017214
OVan957217568
Arctic buitenhutQJVan920816859
YAVan920816859
PVan981418041
UVan1011718632
Expeditie suiteQVan1163222102
MGVan1296624769
MXVan1926937376

Inbegrepen

vluchten volgens programma o.b.v. Economy klasse · transfers · 1 nacht verblijf hotel volgens programma o.b.v. logies/ontbijt en lunch · 9 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension · activiteiten volgens programma.

Extra voordeel

reisgids.

Extra's tijdens de reis

- landingen volgens programma.
- Engelssprekend expeditieteam.
- een wind- en waterdicht jack.
- mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten.
- lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis.
- lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis.
- diverse leerzame activiteiten aan boord.
- drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, wijn, frisdrank en mineraal water). Geldig bij reizen met vertrek in 2020.
- koffie en thee gedurende de dag.
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken.

Overige info

Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

30/06/2020, 10/07/2020, 28/07/2020 en 07/08/2020.

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Schepen

MS Spitsbergen

De MS Spitsbergen is in 2015 aangekocht door de Hurtigruten en in 2016 in de vaart genomen. Het is een kleinschalig en milieuvriendelijk schip dat van alle moderne gemakken voorzien is. Het frisse Scandinavische design toont overeenkomsten met de kleuren van de oceaan. Hurtigruten heeft een lange traditie m.b.t. de routes naar Spitsbergen, vandaar dat de keuze voor deze naam niet moeilijk was. Reeds in 1896 gingen er ...

Hutten

Expedition cat. MX: Reders Suite

2 kamers, zithoek met eettafel, aparte slaapkamer met 2-persoons bed. Balkon.

Expedition cat. MG: Grande Suite

1 of 2 kamers, zithoek, 2-persoons bed. De meeste suites hebben een balkon of erker.

Expedition cat. Q: Mini Suite

kamer met zithoek en 2-persoonsbed. Op de MS Finnmarken mogelijk met twee losse bedden.

Arctic cat. QJ: Buitenhut

kamer met zithoek en twee aparte bedden, 1 daarvan is een bedbank. De hutten hebben beperkt of geen uitzicht. Op de MS Spitsbergen beschikt de hut over een tweepersoonsbed.

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit