Het land van elven, sagen en vulkanen

9- of 11-daagse expeditiereis - IJsland

Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 3490
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • Vaar rondom IJsland en bewonder de natuur vanaf het water
  • Fascinerende natuur met watervallen, vulkanen en gletsjers
  • Geniet van culinaire hoogtepunten en goede service aan boord

Maak een van de meest bijzondere Hurtigruten-reizen en ontdek IJsland, het land van vuur en ijs, vanaf het water. Tijdens deze reis ga je het hele eiland rond en maak je kennis met de meest wilde en ruige natuur ter wereld. Je ziet lavavelden, geisers, vulkanen en gletsjers en een afwisselend landschap op een kleine oppervlakte. Met het comfortabele schip de MS Fram heb je toegang tot gebieden waar je over land een stuk lastiger zou komen, zoals de Westfjorden en de eilanden Heimaey. Ontdek de meest bijzondere plekjes en beleef de mooiste activiteiten met de deskundige begeleiding van je Hurtigruten gids.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 8 of 10 nachten aan boord van de MS Fram.

Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 3490
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1:

Reykjavík.

Na aankomst op de luchthaven van Keflavík volgt een transfer naar Reykjavík, waar je aan boord gaat. Gebruik de tijd om het overzichtelijke stadje te ontdekken. Bezoek de kathedraal Hallgrímskirkja. Of ga naar Perlan, een futuristisch gebouw op de top van een heuvel. Vanaf de omloop heb je een prachtig uitzicht.

Perlan

Dag 2:

Stykkishólmur.

Je vaart richting West-IJsland. Een regio die ook wel wordt aangeduid als 'Sagaland'. Veel van de historische verhalen vinden hier hun oorsprong. Bewonder het unieke landschap wat voor de inspiratie gezorgd heeft. In de omgeving van Stykkishólmur zijn veel lava en rotsformaties te zien. Geniet van het uitzicht op de Snæfellsjökull gletsjer. Je gaat ook aan land in het plaatsje Flatey, waar de tijd lijkt stil te hebben gestaan.

Snæfellsnes

Dag 3:

Patreksfjörður.

Patreksfjörður is een charmante nederzetting aan de westkust van IJsland met ongeveer 660 inwoners. De prachtige fjord biedt vele wandelmogelijkheden. Dichtbij het plaatsje vind je ook de spectaculaire waterval van Dynjandi. Ook biedt het toegang tot Látrabarg, een bekende plek om vogels te spotten.

Dynjandi

Amsterdam-Keflavik, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt dagelijks rechtstreeks vanaf Amsterdam naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Amsterdam-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Keflavik, Icelandair

Keflavik - Amsterdam, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt dagelijks rechtstreeks vanaf Amsterdam naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Amsterdam-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Keflavik - Amsterdam, Icelandair

Brussel-Keflavik, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt rechtstreeks vanaf Brussel naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Brussel-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Brussel-Keflavik, Icelandair

15/06/2020 en 23/06/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan34905933
Polar buitenhutFJVan40836941
SDVan42577238
NVan42577238
Arctic buitenhutUVan46767950
FVan52708959
Expeditie suiteMVan593311866
MGVan935318706
01/07/2020, 09/07/2020 en 17/07/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan39906783
Polar buitenhutFJVan46687936
SDVan48678275
NVan48678275
Arctic buitenhutUVan53469089
FVan602510242
Expeditie suiteMVan678313566
MGVan1069321386
25/07/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan45907803
Polar buitenhutFJVan53709129
SDVan55999519
NVan55999519
Arctic buitenhutUVan615010456
FVan693111782
Expeditie suiteMVan780315606
MGVan1230124602
04/08/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan49908483
Polar buitenhutFJVan58389925
SDVan608710349
NVan608710349
Arctic buitenhutUVan668611367
FVan753512809
Expeditie suiteMVan848316966
MGVan1337326746

Inbegrepen

8 of 10 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension · activiteiten volgens programma.

Extra voordeel

reisgids.

Extra's tijdens de reis

- landingen volgens programma.
- Engelssprekend expeditieteam.
- een wind- en waterdicht jack.
- mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten.
- lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis.
- lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis.
- diverse leerzame activiteiten aan boord.
- drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, wijn, frisdrank en mineraal water).
- dineren in à la carte restaurant (indien je verblijft in een suite).
- koffie en thee gedurende de dag.
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken.

Overige info

Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

9 dagen: 15/06/2020, 23/06/2020, 01/07/2020, 09/07/2020 en 17/07/2020.
11 dagen: 25/07/2020 en 04/08/2020.

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Schepen

MS Fram

Het originele schip Fram was het meest bekende expeditieschip in zijn tijd. Tegenwoordig is de MS Fram zeer geschikt voor reizen in de poolgebieden. Aan boord van dit schip zult u Spitsbergen op een zeer comfortabele manier gaan ontdekken.

Hutten

Expedition cat. MG: Grande Suite

1 of 2 kamers, zithoek, 2-persoons bed. De meeste suites hebben een balkon of erker.

Expedition cat. M: Suite

1 of 2 kamers, 2-persoons bed, zithoek. Sommige hutten hebben een balkon.

Arctic cat. U: Buitenhut

kamer met aparte bedden, 1 daarvan is een bedbank. Op sommige schepen hebben een aantal hutten een 2-persoonsbed. De 3-persoonshutten hebben een bedbank en onder- en bovenbed.

Polar cat. N: Buitenhut

2 tot 4-persoons buitenhut met aparte bedden, een daarvan is een bedbank. De 3/4 persoonshutten zijn voorzien van stapelbedden.

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit