Het land van elven, sagen en vulkanen

9- of 11-daagse expeditiereis - IJsland

Reiscode HURTIJSL
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 3490
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 – 462 10 40 NL | +31 (0)20 – 462 10 40
BE | +32 (0)3 – 80 80 275 BE | +32 (0)3 – 80 80 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • Vaar rondom IJsland en bewonder de natuur vanaf het water
  • Fascinerende natuur met watervallen, vulkanen en gletsjers
  • Geniet van culinaire hoogtepunten en goede service aan boord

Maak een van de meest bijzondere Hurtigruten-reizen en ontdek IJsland, het land van vuur en ijs, vanaf het water. Tijdens deze reis ga je het hele eiland rond en maak je kennis met de meest wilde en ruige natuur ter wereld. Je ziet lavavelden, geisers, vulkanen en gletsjers en een afwisselend landschap op een kleine oppervlakte. Met het comfortabele schip de MS Fram en MS Fridtjof Nansen heb je toegang tot gebieden waar je over land een stuk lastiger zou komen, zoals de Westfjorden en de eilanden Heimaey. Ontdek de meest bijzondere plekjes en beleef de mooiste activiteiten met de deskundige begeleiding van je Hurtigruten gids.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 8 of 10 nachten aan boord van de MS Fram (2020/2021) of de MS Fridtjof Nansen (2021).

Reiscode HURTIJSL
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 3490
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 – 462 10 40 NL | +31 (0)20 – 462 10 40
BE | +32 (0)3 – 80 80 275 BE | +32 (0)3 – 80 80 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1

Reykjavík.

Na aankomst op de luchthaven van Keflavík volgt een transfer naar Reykjavík, waar je aan boord gaat. Gebruik de tijd om het overzichtelijke stadje te ontdekken. Bezoek de kathedraal Hallgrímskirkja. Of ga naar Perlan, een futuristisch gebouw op de top van een heuvel. Vanaf de omloop heb je een prachtig uitzicht.

Perlan / Reykjavík

Dag 2

Stykkishólmur.

Je vaart richting West-IJsland. Een regio die ook wel wordt aangeduid als 'Sagaland'. Veel van de historische verhalen vinden hier hun oorsprong. Bewonder het unieke landschap wat voor de inspiratie gezorgd heeft. In de omgeving van Stykkishólmur zijn veel lava en rotsformaties te zien. Geniet van het uitzicht op de Snæfellsjökull gletsjer. Je gaat ook aan land in het plaatsje Flatey, waar de tijd lijkt stil te hebben gestaan.

Snæfellsnes

Dag 3

Patreksfjörður.

Patreksfjörður is een charmante nederzetting aan de westkust van IJsland met ongeveer 660 inwoners. De prachtige fjord biedt vele wandelmogelijkheden. Dichtbij het plaatsje vind je ook de spectaculaire waterval van Dynjandi. Ook biedt het toegang tot Látrabarg, een bekende plek om vogels te spotten.

Dynjandi

Amsterdam-Keflavik, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt dagelijks rechtstreeks vanaf Amsterdam naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Amsterdam-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Keflavik, Icelandair

Keflavik - Amsterdam, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt dagelijks rechtstreeks vanaf Amsterdam naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Amsterdam-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Keflavik - Amsterdam, Icelandair

Brussel-Keflavik, Icelandair

Icelandair, de nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt rechtstreeks vanaf Brussel naar Keflavík, de internationale luchthaven bij Reykjavík. De moderne Boeings van Icelandair brengen je in ca. 3 uur naar IJsland. Meer details

Icelandair, vlucht Brussel-Keflavík

Bekijk een grotere afbeelding van Brussel-Keflavik, Icelandair

15/06/2020 en 23/06/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVanaf34905933
Polar buitenhutFJVanaf40836941
SDVanaf42577238
NVanaf42577238
Arctic buitenhutUVanaf46767950
FVanaf52708959
Expeditie suiteMVanaf593311866
MGVanaf935318706
01/07/2020, 09/07/2020 en 17/07/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVanaf39906783
Polar buitenhutFJVanaf46687936
SDVanaf48678275
NVanaf48678275
Arctic buitenhutUVanaf53469089
FVanaf602510242
Expeditie suiteMVanaf678313566
MGVanaf1069321386
25/07/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVanaf45907803
Polar buitenhutFJVanaf53709129
SDVanaf55999519
NVanaf55999519
Arctic buitenhutUVanaf615010456
FVanaf693111782
Expeditie suiteMVanaf780315606
MGVanaf1230124602
04/08/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVanaf49908483
Polar buitenhutFJVanaf58389925
SDVanaf608710349
NVanaf608710349
Arctic buitenhutUVanaf668611367
FVanaf753512809
Expeditie suiteMVanaf848316966
MGVanaf1337326746
31/05/2021 en 08/06/2021prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVanaf37905496
RSTot50547329
RRVanaf40945936
RRTot54587915
Arctic buitenhutTTVanaf45496596
TTTot60658794
TYVanaf45496596
TYTot60658794
XTJVanaf48527035
XTJTot64699381
XTVanaf50417310
XTTot67229747
XTDVanaf50417310
XTDTot67229747
XYVanaf50417310
XYTot67229747
Expeditie suiteMFVanaf576211524
MFTot768215365
MEVanaf602712055
METot803616073
MDVanaf682313647
MDTot909818196
MCVanaf834016680
MCTot1112022240
MBVanaf811216225
MBTot1081621633
MAVanaf1076621532
MATot1435528710
16/06/2021prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVanaf39905786
RSTot53217715
RRVanaf43106249
RRTot57468332
Arctic buitenhutTTVanaf47896944
TTTot63859258
TYVanaf47896944
TYTot63859258
XTJVanaf51087407
XTJTot68119876
XTVanaf53077696
XTTot707710261
XTDVanaf53077696
XTDTot707710261
XYVanaf53077696
XYTot707710261
Expeditie suiteMFVanaf606612132
MFTot808816176
MEVanaf634512691
METot846016921
MDVanaf718314367
MDTot957819156
MCVanaf877917560
MCTot1170623413
MBVanaf854017081
MBTot1138722774
MAVanaf1133422668
MATot1511230224
18/07/2021 en 28/07/2021prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVanaf46907972
ITot625310629
Polar buitenhutSDVanaf57219726
SDTot762812968
NVanaf57219726
NTot762812968
Arctic buitenhutUVanaf628410682
UTot837814243
FVanaf708112038
FTot944116050
Expeditie suiteQVanaf783115662
QTot1044220883
MVanaf876917538
MTot1169223384
MGVanaf1205224103
MGTot1606932137

Inbegrepen

- 8 of 10 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension
- Activiteiten volgens programma

Niet inbegrepen

- Vervoer naar en van IJsland

Extra voordeel

- Reisgids

Extra's tijdens de reis

- Engelssprekend expeditieteam
- Landingen volgens programma
- 6 verschillende excursies
- Een wind- en waterdicht jack
- Mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten
- Lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis
- Lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis
- Diverse leerzame activiteiten aan boord
- Drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, huiswijn, frisdrank en mineraal water)
- Dineren in à la carte restaurant (indien je verblijft in een suite)
- Koffie en thee gedurende de dag
- Een herbruikbare waterfles (vanaf 2021)
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken
- Gebruik van hot tubs, sauna en fitnessruimte aan boord

Overige info

- Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

- MS Fram (9 dagen): 15/06/2020, 23/06/2020, 01/07/2020, 09/07/2020 en 17/07/2020
- MS Fram (11 dagen): 25/07/2020, 04/08/2020, 18/07/2021 en 28/07/2021
- MS Fridtjof Nansen (9 dagen): 31/05/2021, 08/06/2021 en 16/06/2021

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

- Tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
- 149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
- 89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
- 59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
- 29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
- Vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Hurtigruten heeft een flexibel omboekingsbeleid voor alle boekingen t/m 30 september. Lees er hier meer over.

Schepen

MS Fridtjof Nansen

Dit nieuwe en eco-vriendelijke schip zal in het voorjaar van 2020 aan de vloot van Hurtigruten toegevoegd worden. Modern en van alle gemakken voorzien zorgt dit schip voor de meest comfortabele reis om de spectaculaire natuur te ontdekken. Door de vele ramen is er veel natuurlijk licht en geniet je optimaal van de omgeving. Ontspan in de wellness area of zwem in de infinity pool. Aan boord bevind zich een Science Center. ...

MS Fram

Het originele schip Fram was het meest bekende expeditieschip in zijn tijd. Tegenwoordig is de MS Fram zeer geschikt voor reizen in de poolgebieden. Aan boord van dit schip zult u Spitsbergen op een zeer comfortabele manier gaan ontdekken.

Hutten

Polar cat. RS: Buitenhut

hut met uitzicht en tweepersoonsbed.

Polar cat. RR: Buitenhut

ruime hut met uitzicht. De meeste hutten zijn 20 m2 en sommige hebben een bedbank.

Arctic cat. TY: Buitenhut

Ruime hut met uitzicht. Deze hutten hebben geen balkon.

Arctic cat. TT: Buitenhut

Ruime hut met uitzicht en bedbank. Deze hutten hebben geen balkon.

Inbegrepen excursies

Hurtigruten, Beleef de Arctic Circle Crossing ceremonie

Grimsey Island.

Hurtigruten, Bezoek de Hafnarhólmi puffin kolonie

Hurtigruten, Ontdek de stad Akureyri

Hurtigruten, Patreksfjörður de meest westerse stad van Europa

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit