In het rijk van de ijsberen

10-daagse expeditiereis - Spitsbergen

Reiscode HURTIJSB
Inclusief vlucht Oslo-Longyearbyen
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 5249
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • Ervaar de laatste wildernis van Europa
  • Deskundige begeleiding aan boord
  • Interessante landingen op Spitsbergen

Ervaar de bijzondere Arctische zomer en maak kennis met de unieke fauna en flora van Spitsbergen. Vanaf half mei tot eind augustus staat de zon 24 uur per dag aan de hemel. De natuur veert op na de lange donkere winter. Miljoenen vogels strijken neer om te broeden en te foerageren in de voedselrijke wateren rondom Spitsbergen. Walrussen, zeehonden en walvissen komen af op het zeebanket in de fjorden. Je hebt een grote kans dat je de vaste bewoners van Spitsbergen te zien krijgt: ijsberen, poolvossen en rendieren. Verwarmd door de stralen van de zon, krijgt de toendra kleur door alle bloemen.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 1 nacht in een hotel in Longyearbyen en daarna 8 nachten aan boord van de MS Spitsbergen.

Reiscode HURTIJSB
Inclusief vlucht Oslo-Longyearbyen
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 5249
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1:

Longyearbyen.

Met een vlucht vanuit Oslo kom je in de avond aan op Spitsbergen, waarna een korte transfer volgt naar je hotel in Longyearbyen. Ongeacht de aankomsttijd zal je arriveren terwijl het nog licht is. In de periode van medio mei tot eind augustus gaat de zon in Spitsbergen niet onder. Je kan dus het maximale uit je dag halen. Ondanks dat Longyearbyen slechts 2400 inwoners telt vind je hier wel alle voorzieningen, zoals restaurants, winkels en musea. Maar pas op, want de ijsberen kunnen ook in deze plaats komen.

Dag 1:

Dag 2:

Longyearbyen en Barentszburg.

In de ochtend bezoek je nog het Svalbard museum om zo meer te leren over de historie en flora en fauna van deze bijzondere eilandengroep. Of maak een van de vele excursiemogelijkheden. In de middag scheep je in op de MS Spitsbergen, een de expeditieschepen van de Hurtigruten. Je bezoekt het mijnstadje Barentsburg. Deze Russische nederzetting is een wereld op zichzelf en je bezoekt hier o.a. de bibliotheek, een museum en een recent geopende brouwerij.

Dag 2:

Dag 3:

Kongsfjorden.

De 'koningsfjorden' worden gezien als een van de mooiste fjordenlandschappen van de wereld en is tevens bekend als Nationaal Park Noordwest Spitsbergen. De aanblik van majestueuze gletsjers met op de achtergrond de puntige bergpieken is imposant en levert gegarandeerd mooie foto's op.

Dag 3:

Oslo-Amsterdam, KLM

KLM biedt een breed scala vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde (rond)reizen of wat dacht je van een vlucht in combinatie met één van onze stedentrips? KLM biedt een uitgebreide dienstregeling en vliegt op aantrekkelijke tijden. Dat is een ontspannen start van de vakantie. Meer details

KLM, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Oslo-Amsterdam, KLM

Amsterdam-Oslo, KLM

KLM biedt een breed scala vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde (rond)reizen of wat dacht je van een vlucht in combinatie met één van onze stedentrips? KLM biedt een uitgebreide dienstregeling en vliegt op aantrekkelijke tijden. Dat is een ontspannen start van de vakantie. Meer details

KLM, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Oslo, KLM

Oslo-Amsterdam, Norwegian

Norwegian is de low cost airline van Noorwegen. Ze vliegen met moderne vliegtuigen dagelijks van Amsterdam naar Oslo. Vanuit Oslo zijn meer dan 10 luchthavens in Noorwegen met een doorvlucht te bereiken. Meer details

Norwegian, vlucht Amsterdam-Oslo

Bekijk een grotere afbeelding van Oslo-Amsterdam, Norwegian

06/06/2020, 14/06/2020, 22/06/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan57909078
KVan60139458
Polar buitenhutAJVan654810368
JVan654810368
AVan690510974
NVan726211581
OVan739611808
Arctic buitenhutQJVan712811353
YAVan712811353
PVan757412112
UVan779712491
Expeditie suiteQVan891216662
MGVan989418625
MXVan1453327904

Inbegrepen

vluchten volgens programma o.b.v. Economy klasse · transfers · 1 nacht verblijf hotel volgens programma o.b.v. logies/ontbijt en lunch · 8 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension · activiteiten volgens programma.

Extra voordeel

reisgids.

Extra's tijdens de reis

- landingen volgens programma.
- Engelssprekend expeditieteam.
- een wind- en waterdicht jack.
- mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten.
- lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis.
- lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis.
- diverse leerzame activiteiten aan boord.
- drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, wijn, frisdrank en mineraal water). Geldig bij reizen met vertrek in 2020.
- koffie en thee gedurende de dag.
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken.

Overige info

Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

06/06/2020, 14/06/2020 en 22/06/2020.

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Schepen

MS Spitsbergen

De MS Spitsbergen is in 2015 aangekocht door de Hurtigruten en in 2016 in de vaart genomen. Het is een kleinschalig en milieuvriendelijk schip dat van alle moderne gemakken voorzien is. Het frisse Scandinavische design toont overeenkomsten met de kleuren van de oceaan. Hurtigruten heeft een lange traditie m.b.t. de routes naar Spitsbergen, vandaar dat de keuze voor deze naam niet moeilijk was. Reeds in 1896 gingen er ...

Hutten

Expedition cat. MX: Reders Suite

2 kamers, zithoek met eettafel, aparte slaapkamer met 2-persoons bed. Balkon.

Expedition cat. MG: Grande Suite

1 of 2 kamers, zithoek, 2-persoons bed. De meeste suites hebben een balkon of erker.

Expedition cat. Q: Mini Suite

kamer met zithoek en 2-persoonsbed. Op de MS Finnmarken mogelijk met twee losse bedden.

Arctic cat. QJ: Buitenhut

kamer met zithoek en twee aparte bedden, 1 daarvan is een bedbank. De hutten hebben beperkt of geen uitzicht. Op de MS Spitsbergen beschikt de hut over een tweepersoonsbed.

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit