aanbieding

Antarctica, hoogtepunten van het bevroren continent

12- of 13-daagse expeditiereis - Antarctica

Reiscode HURTAVAN
Inclusief vlucht Buenos Aires-Ushuaia
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 4948
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • Een week langs de mooiste locaties van Antarctica
  • Ontmoet de Gentoo-pinguïns op Cuverville Island
  • Paradise Island, Antarctica op zijn mooist

Een expeditie naar Antarctica is een van de meest opwindende reizen die je in je leven onderneemt. Afgelegen, groot, overweldigend: op Antarctica kan je allerlei superlatieven plakken. Pas als je het met eigen ogen ziet, snap je wat mensen bedoelen met ‘ongerepte natuur’ en ‘absolute stilte’. Hoge bergen bedekt met sneeuw weerspiegelen in het blauwe water en ijsschotsen drijven rondom het schip. Als je aan land gaat, kom je dichtbij kolonies pinguïns en zeehonden. Met een zodiac vaar je langs immense gletsjers en tijdens wandelingen waan je je alleen op de wereld. Aan boord van je schip geniet je van de comfort en heerlijk eten.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 1 nacht in een hotel in Buenos Aires en daarna 11 nachten aan boord van de MS Midnatsol t/m vertrek 03/03/2020 en 10 nachten aan boord van de MS Fridtjof Nansen vanaf vertrek 07/11/2020.

Reiscode HURTAVAN
Inclusief vlucht Buenos Aires-Ushuaia
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 4948
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 462 1040 +31 (0)20 462 1040
BE | +32 (0)3 8080 275 +32 (0)3 8080 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1:

Buenos Aires.

Voordat je afreist naar het zuidelijkste stadje van Zuid-Amerika, overnacht je eerst in Buenos Aires (transfer op eigen gelegenheid). De hoofdstad van Argentinië is het bezoek meer dan waard. Je hebt de mogelijkheid om een stadstour te maken of de stad op eigen initiatief te ontdekken. Bezoek de diverse wijken, zoals Palermo met de Botanische tuinen en het Plaza Serrano. Ook La Boca met de vele gekleurde huizen mag niet ontbreken.

Dag 2:

Ushuaia.

Na een eerste kennismaking met de Argentijnse hoofdstad vlieg je door naar de zuidelijkste plaats van de wereld, Ushuaia (vlucht en transfer inbegrepen). Ushuaia is niet alleen de vertrekplaats van de vele expeditieschepen naar Antarctica, maar het stadje zelf is zeker ook een bezoek waard. Ga mee met een excursie naar het Terra del Fuego Nationaal Park Of maak een ritje over de zuidelijkste spoorlijn ter wereld.

Dag 3 t/m 4:

Drake Passage.

Je brengt, afhankelijk van de weersomstandigheden, 1,5 tot 2 dagen op open zee door om de oversteek via de Drake Passage te maken naar Antarctica.

10/11/2019, 21/11/2019, 02/12/2019, 28/12/2019, 10/02/2020, 21/02/2020, 03/03/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar binnenhutIVan49488352
ITot616810570
Polar buitenhutLVan50588551
LTot631410836
JVan52048818
JTot650911191
NVan53159018
NTot665611458
OVan54469256
OTot683111775
Arctic buitenhutPVan55899516
PTot702212122
YAVan55899516
YATot702212122
UVan586310015
UTot738712787
QJVan619510619
QJTot783013592
Expeditie suiteQVan668914788
QTot848819152
MVan769317223
MTot982722397
MGVan805818110
MGTot1031423580
MXVan1215628045
MXTot1577836827
07/11/2020, 17/11/2020, 27/11/2020, 07/12/2020, 17/12/2020prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVan65909075
RRVan70059677
Arctic buitenhut (zonder balkon)TTVan752410430
TYVan752410430
Arctic buitenhut (met balkon)XTVan830211559
XTDVan730211559
XYVan730211559
Expeditie suite (zonder balkon)MFVan928817327
MBVan1250623763
Expeditie suite (met balkon)MEVan965218054
MDVan1074220234
MCVan1281824386
MAVan1613931029
27/12/2020, 06/01/2021, 16/01/2021, 26/01/2021, 05/02/2021prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVan699011053
RRVan743711813
Arctic buitenhut (zonder balkon)TTVan799612763
TYVan799612763
Arctic buitenhut (met balkon)XTVan883414189
XTDVan883414189
XYVan883414189
Expeditie suite (zonder balkon)MFVan989618543
MBVan1336225475
Expeditie suite (met balkon)MEVan1028819326
MDVan1146221674
MCVan1369826146
MAVan1727533301

Inbegrepen

vluchten volgens programma o.b.v. Economy klasse · transfers · 1 nacht verblijf hotel volgens programma o.b.v. logies/ontbijt · 10 of 11 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension · activiteiten volgens programma.

Extra's tijdens de reis

- landingen volgens programma.
- Engelssprekend expeditieteam.
- een wind- en waterdicht jack.
- mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten.
- lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis.
- lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis.
- diverse leerzame activiteiten aan boord.
- drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, wijn, frisdrank en mineraal water). Geldig bij reizen met vertrek in nov-dec 2020 en 2021.
- dineren in à la carte restaurant (indien je verblijft in een suite).
- koffie en thee gedurende de dag.
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken.

Overige info

Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

13 dagen: 10/11/2019, 21/11/2019, 02/12/2019, 28/12/2019, 10/02/2020, 21/02/2020 en 03/03/2020 (MS Midnatsol).
12 dagen: 07/11/2020, 17/11/2020, 27/11/2020, 07/12/2020, 17/12/2020, 27/12/2020, 06/01/2021, 16/01/2021, 26/01/2021 en 05/02/2021 (MS Fridtjof Nansen).

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Belangrijke informatie

Een medische vragenlijst is verplicht in te vullen.

Schepen

MS Fridtjof Nansen

Dit nieuwe en eco-vriendelijke schip zal in het voorjaar van 2020 aan de vloot van Hurtigruten toegevoegd worden. Modern en van alle gemakken voorzien zorgt dit schip voor de meest comfortabele reis om de spectaculaire natuur te ontdekken. Door de vele ramen is er veel natuurlijk licht en geniet je optimaal van de omgeving. Ontspan in de wellness area of zwem in de infinity pool. Aan boord bevind zich een Science Center. ...

MS Midnatsol

De MS Midnatsol vaart sinds mei 2003 in de vloot en behoort daarmee tot de grootste Hurtigruten schepen, die naast veel hutten ook het grootste aanbod aan suites hebben. De MS Midnatsol is qua bouw nagenoeg gelijk aan het zusterschip MS Trollfjord. Karakteristiek is de panorama salon, waarvan de royale glazen voorkant zich over twee dekken uitstrekt, evenals het modern vormgegeven glazen atrium in het midden van het ...

Hutten

Polar cat. RS: Buitenhut

hut met uitzicht en tweepersoonsbed.

Polar cat. RR: Buitenhut

ruime hut met uitzicht. De meeste hutten zijn 20 m2 en sommige hebben een bedbank.

Arctic cat. TY: Buitenhut

ruime hut met uitzicht. Deze hutten hebben geen balkon.

Arctic cat. TT: Buitenhut

ruime hut met uitzicht en bedbank. Deze hutten hebben geen balkon.

Optionele excursies

Buenos Aires Stedentrip

Boek een extra nacht tijdens uw verblijf in Buenos Aires voor of na uw expeditiereis. Het biedt u meer rust en een langer bezoek is beslist de moeite waard. Indien u de extra nacht voor uw reis bijboekt is een de stadstour 'het beste van Buenos Aires' inbegrepen. Verblijft u een nacht extra na uw reis naar Antarctica dan is de 'Tigre Delta Tour' inbegrepen.

Diner en Tangoshow

Wie Argentinië zegt, zegt tango. De nationale dans is een expressie van passie, sensualiteit, nostalgie en melancholie. Tijdens deze excursie bezoekt u een typische tango danszaal, waar u tijdens de show geniet van een heerlijk diner van Argentijnse specialiteiten. Een mooie kennismaking met de cultuur van Argentinië.

Estancia Santa Susana

Ontdek de charme van de Argentijnse pampas tijdens een bezoek aan een 'estancia', een hoeve, net buiten Buenos Aires. U wordt ontvangen met 'empanadas' (traditionele vleestaartjes) en geniet tevens van een traditionele 'Asado' (BBQ). Bewonder de uitgestrektheid van het landschap, terwijl de gauchos traditionele muziek voor u spelen of hun vaardigheden ter paard laten zien.

Het beste van Buenos Aires

Voor een mooi overzicht van alle hoogtepunten van Buenos Aires is deze stadstour een must. Tijdens deze vier uur durende tocht zult u een bezoek aan de verschillende wijken van de hoofdstad, zoals La Recoleta en Boca. Elke wijk heeft zo zijn eigen charme, van chique tot volks. Tijdens de tour zult u uitvoerig geïnformeerd worden over de historie, architectuur en cultuur. Deze excursie is een mooie start van uw verblijf ...

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit