Antarctica en de Falklandeilanden

16-daagse expeditiereis - Antarctica

Reiscode HURTANFA
Inclusief vlucht Buenos Aires-Ushuaia
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 7390
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 – 462 10 40 NL | +31 (0)20 – 462 10 40
BE | +32 (0)3 – 80 80 275 BE | +32 (0)3 – 80 80 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

  • 5 dagen op zoek naar de mooiste plekjes van Antarctica
  • Varen met een van de meest duurzame cruiseschepen
  • Bewonder rotspinguïns en albatrossen op Falkland

Deze reis combineert 2 prachtige bestemmingen in een reis. Je brengt 5 dagen door rondom het 'zevende continent'. Deze ongerepte wildernis van hoge bergpieken, gletsjers en ijsbergen zal een enorme indruk op je maken. Je gaat meerdere keren aan land en maakt wandelingen langs de kust. Of je zoekt het met sneeuwschoenen aan hogerop. Of boek optionele excursies, zoals kajakken tussen de ijsschotsen. Zelfs kamperen behoort tot de mogelijkhden. Je verblijft 3 dagen in de omgeving van de Falklands. Glooiende heuvels en witte stranden maken het contrast met Antarctica erg groot. Maar ook in dit landschap vind je pinguïn kolonies, zeehonden en vele vogelsoorten.

Hier overnacht je

Je verblijft tijdens deze reis 1 nacht in een hotel in Buenos Aires en daarna 14 nachten aan boord van de MS Roald Amundsen.

Reiscode HURTANFA
Inclusief vlucht Buenos Aires-Ushuaia
Inclusief verblijf aan boord
vanaf 
€ 7390
p.p.

Deze vakantie is alleen telefonisch te boeken. Bel met onze reisspecialisten via telefoonnummer:
NL | +31 (0)20 – 462 10 40 NL | +31 (0)20 – 462 10 40
BE | +32 (0)3 – 80 80 275 BE | +32 (0)3 – 80 80 275

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Dag 1

Buenos Aires.

Na je vlucht vanuit Europa volgt een eerste kennismaking met de stad Buenos Aires (transfer naar je hotel is inbegrepen). Bezoek het Teatro Colón, het prachtige opera-gebouw uit 1908. Geniet van een heerlijke koffie en churros bij het café Tortoni. Of ga naar de wijk Boca en trakteer jezelf op een tangoshow. De hoofdstad van Argentinië heeft zoveel te bieden dat je hier wellicht extra nachten wil verblijven. Vraag bij reservering naar de mogelijkheden.

La Boca / Buenos Aires

Dag 2

Ushuaia.

In de vroege ochtend volgt een transfer (inbegrepen) naar de luchthaven. De vlucht van Buenos Aires-Ushuaia is onderdeel van het programma. Na aankomst in de meest zuidelijke stad van Argentinië volgt eerst nog een korte tour, voordat je incheckt op je schip, de MS Roald Amundsen, een van de meest duurzame schepen ter wereld.

Ushuaia

Dag 3 t/m 4

Drake passage.

Het duurt ongeveer 1,5 dag om Antarctica te bereiken via Drake Passage. Relax aan boord en leer het schip en je medepassagiers kennen. Bezoek het Science Center, waar je de hele dag interessante lezingen kan volgen van het bevlogen expeditieteam. Of ontspan in de Wellness Spa of de sauna.

07/11/2022 en 21/11/2022prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVanaf769010776
RSTot986213925
RRVanaf821211532
RRTot1055714933
Arctic buitenhutTTVanaf899312666
TTTot1159916444
TYVanaf899312666
TYTot1159916444
XTJVanaf945013327
XTJTot1220817326
XTVanaf964513610
XTTot1246817704
XTDVanaf964513610
XTDTot1246817704
XYVanaf964513610
XYTot1246817704
Expeditie suiteMFVanaf1101321005
MFTot1429227563
MEVanaf1133921656
METot1472728432
MDVanaf1277224523
MDTot1663832254
MCVanaf2189342765
MCTot2879956576
MBVanaf2150241983
MBTot2827855534
MAVanaf2606351104
MATot3435867695
05/12/2022 en 11/03/2023prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVanaf739010341
RSTot946213345
RRVanaf788811062
RRTot1012514306
Arctic buitenhutTTVanaf863312144
TTTot1111915748
TYVanaf863312144
TYTot1111915748
XTJVanaf906912774
XTJTot1170016589
XTVanaf925513045
XTTot1194816950
XTDVanaf925513045
XTDTot1194816950
XYVanaf925513045
XYTot1194816950
Expeditie suiteMFVanaf1056020099
MFTot1368826355
MEVanaf1087120720
METot1410327184
MDVanaf1223823455
MDTot1592630830
MCVanaf2093940857
MCTot2752754032
MBVanaf2056640111
MBTot2703053038
MAVanaf2491748812
MATot3283064639
19/12/2022prijzen per persoon
HutcategorieHuttypePrijs2 personen1 persoon
Polar buitenhutRSVanaf839011790
RSTot1079415277
RRVanaf896712627
RRTot1156416392
Arctic buitenhutTTVanaf1271813882
TTTot779318066
TYVanaf983213882
TYTot1271818066
XTJVanaf1033714614
XTJTot1339119042
XTVanaf1055414928
XTTot1368019461
XTDVanaf1055414928
XTDTot1368019461
XYVanaf1055414928
XYTot1368019461
Expeditie suiteMFVanaf1206923116
MFTot1570030378
MEVanaf1242923837
METot1618131340
MDVanaf1401727012
MDTot1829735572
MCVanaf2411647211
MCTot3176362505
MBVanaf2368346345
MBTot3118661351
MAVanaf2873356445
MATot3791974817

Inbegrepen

- Vlucht Buenos Aires-Ushuaia v.v. volgens programma o.b.v. Economy klasse
- Transfers volgens programma
- 1 nacht verblijf hotel volgens programma o.b.v. logies/ontbijt
- 14 nachten verblijf Hurtigruten volgens programma o.b.v. volpension
- Activiteit volgens programma

Niet inbegrepen

- Vervoer naar en van Argentinië

Extra's tijdens de reis

- Engelssprekend expeditieteam
- Landingen volgens programma
- Aanbod van verschillende excursies
- Een wind- en waterdicht jack
- Mogelijkheid tot lenen van schoenen, wandelstokken en overige uitrusting die nodig zijn voor de activiteiten
- Lezingen over o.a. geschiedenis, biologie en geologie passend bij de reis
- Lezing over tips en trucs voor het fotograferen tijdens de reis
- Diverse leerzame activiteiten aan boord
- Drankjes tijdens de maaltijden (lokaal bier, wijn, frisdrank en mineraal water)
- Dineren in à la carte restaurant (alleen van toepassing bij verblijf in een suite)
- Koffie en thee gedurende de dag
- Een herbruikbare waterfles
- Wifi aan boord. Houd er rekening mee dat bereik beperkt kan zijn op afgelegen plekken
- Gebruik van hot tubs, sauna en fitnessruimte aan boord

Overige info

Alle geplande landingen zijn afhankelijk van het weer en de ijscondities. Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

Vertrekmogelijkheden

07/11/2022, 21/11/2022, 05/12/2022, 19/12/2022 en 11/03/2023.

Afwijkende annuleringsvoorwaarden

- Tot 150 dagen voor vertrek 10 % van de reissom
- 149 t/m 90 dagen voor vertrek 25 % van de reissom
- 89 t/m 60 dagen voor vertrek 50 % van de reissom
- 59 t/m 30 dagen voor vertrek 75 % van de reissom
- 29 t/m 1 dag voor vertrek 90 % van de reissom
- Vanaf 1 dag voor vertrek 100 % van de reissom
De annuleringskosten worden berekend over de totale reissom van Hurtigruten.
Wijzigingskosten € 60 per wijziging. Wijzigingen zijn mogelijk tot 150 dagen voor vertrek.

Belangrijke informatie

Een medische vragenlijst is verplicht in te vullen.

Schepen

MS Roald Amundsen

In het voorjaar van 2019 voegt Hurtigruten de MS Roald Amundsen toe aan haar vloot. Het moderne schip zal een duurzame en hybride technologie gebruiken, waardoor er een milieuvriendelijke en stillere manier ontstaat om de ongerepte bestemmingen te ontdekken. De inrichting van het schip zal modern zijn en de hutten voorzien van alle comfort.

Hutten

Polar cat. RS: Buitenhut

Hut met uitzicht en tweepersoonsbed.

Polar cat. RR: Buitenhut

ruime hut met uitzicht. De meeste hutten zijn 20 m2 en sommige hebben een bedbank.

Arctic cat. TY: Buitenhut

Ruime hut met uitzicht. Deze hutten hebben geen balkon.

Arctic cat. TT: Buitenhut

Ruime hut met uitzicht en bedbank. Deze hutten hebben geen balkon.

Heb je een vraag?

Deel deze reis

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit