Net buiten het centrum van de historische plaats Ribe ligt het vakantiecomplex Ribe Byferie. Ribe is het oudste stadje van Denemarken en het kleine middeleeuwse stadshart is vrijwel intact gebleven. Ga terug in de tijd in het Vikingmuseum in Ribe. Of beleef de Vikingtijd in het Vikingcentrum. Dichtbij Ribe ligt het Nationaal Park De Waddenzee. Bezoek het Waddenzeecentrum, ga mee op zeehondensafari of ga naar het breedste strand van Denemarken op het waddeneiland Rømø. Natuurlijk kan je ook een dagje naar LEGOLAND® of het safaripark in Givskud.
Het zeer goed onderhouden, autovrije vakantiepark bestaat uit 94 appartementen en vakantiewoningen verdeeld over 16 gebouwen. Je kan gebruik maken van de gemeenschappelijke barbecue- en kampvuurplaats. Voor hout en houtskool wordt gezorgd.
Even buiten het oude centrum van Ribe, op 15 km van de westkust van Jutland. Afstand: Utrecht ca. 680 km, LEGOLAND® ca. 55 km.
Barbecueplaats
Basketbalveld
Broodservice
Café
Indoor speelruimte
Jeu de boules
Kids Club in het hoogseizoen
Lounge / lobby
Ontbijtruimte
Parkeergelegenheid
Receptie
Speelruimte
Speeltuin
Spelletjes
Tafeltennis
Tafelvoetbal
Trampoline
Voetbalveld
Wifi in woning
(Pool)biljart
E-bikeverhuur
Fietsverhuur
Kanoverhuur
Massage
Sauna
Solarium
Wasserette
Whirlpool
Entree voor het zwembad van Ribe is inbegrepen. Parkeren op loopafstand van het park.
Paardrijden, zwemmen, diverse fiets- en wandeltochten, boottochtje naar de waddeneilanden, zeehondensafari naar Mandø, openluchtmuseum Ribe VikingeCenter, Vikingmuseum in Ribe (kinderen t/m 17 jaar gratis), Jacob A. Riismuseum, LEGOLAND®, LEGO®House, safaripark Givskud Zoo, WOW-Park, Waddenzeecentrum, Visserijmuseum in Esbjerg.
Extra voordeel:
-Gratis Be Happy Pass (ter plaatse): hiermee ontvang je korting op ca. 40 attracties, diverse restaurants en winkels in Ribe en omgeving.
-Gratis ronde met de nachtwacht door Ribe, dagelijks in de de maanden mei t/m september.
-Gratis toegang tot het zwembad van Ribe, op ca. 2 km van het park.
-Gratis toegang tot het zwemparadijs (Sport & Event Parc) in Esbjerg.
-Gratis koffie en thee in het café bij de receptie.
-Gratis e-Book te downloaden van Ella Bella's avonturen, een reisgids waarmee je op avontuur kan door Ribe en het Nationaal Park Waddenzee. Zeer geschikt voor families met kinderen.
-Gratis Ribe Advantage Card voor kortingen en aanbiedingen bij diverse attracties, winkels en restaurants in Ribe.
(A), 2-kamerwoning met vide, ca. 68 m2, max. 7 personen. Woning op de begane grond, gedeeltelijk gerenoveerd. Woonkamer met zit- en eethoek, tv (met tv-kanaal BVN) en gratis wifi. Volledig ingerichte open keuken met oven, magnetron en vaatwasser. Eén slaapkamer met een 2-persoonsbed. In de woonkamer een 2-persoonsslaapbank en op de vide drie 1-persoonsbedden. Badkamer met douche en toilet. Patio met tuinmeubilair. Kinderstoel.
(A1), 2-kamerappartement, ca. 54 m2, max. 4 personen. Als type A, maar zonder vide. Terras met tuinmeubilair.
(C), 3-kamerwoning, ca. 68 m2, max. 6 personen. Gedeeltelijk gerenoveerd. Begane grond: woonkamer met zit- en eethoek, tv (met tv-kanaal BVN) en gratis wifi. Volledig ingerichte keuken met oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en waterkoker. Eén 2-persoonsslaapbank in de woonkamer. Eerste verdieping: één slaapkamer met een 2-persoonsbed en één slaapkamer met een stapelbed. Badkamer met douche en toilet. Terras met tuinmeubilair. Kinderstoel.
(A2), 3-kamerappartement, ca. 68 m2, max. 7 personen. Woning op de eerste verdieping. Als type A, maar met balkon met tuinmeubilair.
Denemarken is een knusse bestemming met vriendelijke inwoners en ligt op relatief korte afstand van Nederland. Het is daarom ideaal voor een korte of langere vakantie met het hele gezin. Tussen de heuvels met gele koolzaadvelden vind je vakwerkboerderijen en middeleeuwse kastelen maar ook interessante stadjes. Brede zandstranden langs de kust worden afgewisseld met duinen, wadden en leuke vissersplaatsjes. Geniet van de natuur en ook van de Deense sfeer in de gezellige dorpjes.
Denemarken is voor kinderen een waar paradijs. In bijna ieder museum, restaurant, hotel of vakantiepark wordt volop rekening met de kleintjes gehouden. Zelfs de fietspaden lijken speciaal afgestemd op kinderbenen. Trek erop uit met emmer en schep langs de kilometers lange kustlijn met brede zandstranden en superschoon zeewater. Daarnaast zijn er veel attracties en pretparken zoals LEGOLAND, het Givskud Leeuwenpark en het waterpark in Djurs Sommerland. Bij je reisbescheiden ontvang je een aantal kortingsvouchers een aantal attracties in Denemarken.
Voor sportieve activiteiten zoals wandelen, vissen, golfen, paardrijden en diverse watersporten is volop ruimte, maar Denemarken is vooral een fietsland bij uitstek. Het biedt vele fietspaden van grind of asfalt en routes over rustige landweggetjes, door een heel afwisselend landschap met niet te steile heuvels. Onze rondreis Mette biedt de mogelijkheid om per fiets kennis te maken met o.a. het glooiende landschap van het eiland Funen, een waar fietsparadijs!
Denemarken bestaat uit verschillende provincies, die onderling in natuurschoon verschillen. Het vasteland Jutland, de grootste provincie, kent een afwisselende natuur met kilometers lange stranden en duingebieden in het westen en lange fjorden in het noordoosten. Funen heeft prachtige kastelen, landgoederen en vakwerkboerderijen. Het eiland Mon, ten zuiden van Kopenhagen, heeft schitterende krijtrotsen en met fresco's versierde dorpskerkjes. Fano is bekend om zijn mooie brede zandstranden en knusse huisjes. Op het eiland Samso vind je alle facetten van Denemarken terug.
In Kopenhagen hangt een gezellige, ongedwongen sfeer. Je kan hier eindeloos slenteren door de autovrije winkelstraat Stroget, heerlijk eten in een van de kleurrijke restaurantjes op de kade van Nyhavn of een boottocht maken langs bezienswaardigheden als het Paleis Amalienborg en het bekende beeld van de Kleine Zeemeermin die uitstaart over zee. Ga 's avonds naar de prachtige Opera of beleef in hartje Kopenhagen een romantische avond in het 150 jaar oude pretpark Tivoli waar dan duizenden lichtjes branden.
Het klimaat in Denemarken is te vergelijken met dat van Nederland, maar er zijn meer zonuren.
Een zeer populair vakantie-eiland onder de Denen is Fanø. Zowel op Fanø als op Rømø domineren eindeloze witte zandstranden en langgerekte duinen de oostkust. De zuidwestkust is echter een echt waddenstrand. Na een goede zuidwestenwind kan je op Fanø bij eb op zoek gaan naar barnsteen. Op Rømø kan je met een gids gaan wadlopen of zeehonden kijken.
KLM biedt uitgebreide vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde reizen. Meer details
Bekijk een grotere afbeelding van Billund-Amsterdam, KLM
KLM biedt uitgebreide vluchtmogelijkheden naar diverse bestemmingen in Scandinavië. Deze vluchten zijn in combinatie met autohuur een prima uitgangspunt voor onze samengestelde reizen. Meer details
Bekijk een grotere afbeelding van Amsterdam-Billund, KLM
Inbegrepen
- Eindschoonmaak
Niet inbegrepen
- Bad- en bedlinnenset, totaal ca. DKK 95 p.p. ter plaatse te voldoen of zelf te verzorgen
Overige info
- Huur babybedje, ca. DKK 100 per verblijf ter plaatse te voldoen of zelf meenemen.
- Huur kinderstoel, gratis.
- Honden zijn toegestaan, totaal ca. DKK 250 per verblijf ter plaatse te voldoen.
Extra voordeel
- Gratis Be Happy Pass (ter plaatse): hiermee ontvang je korting op ca. 40 attracties, diverse restaurants en winkels in Ribe en omgeving.
- Gratis entree Kids Club op bepaalde dagen in juli en augustus en van 13/10 t/m 26/10.
- Gratis ronde met de nachtwacht door Ribe, dagelijks in de de maanden mei t/m september.
- Gratis toegang tot het zwembad van Ribe, op korte afstand van het park.
- Gratis toegang tot het zwemparadijs (Sport & Event Parc) in Esbjerg.
- Gratis e-Book te downloaden van Ella Bella's avonturen, een reisgids waarmee je op avontuur kan door Ribe en het Nationaal Park Waddenzee. Zeer geschikt voor families met kinderen.
- Gratis Ribe Advantage Card voor kortingen en aanbiedingen bij diverse attracties, winkels en restaurants in Ribe.
Stap aan boord van de Mira3 en ga mee op zoek naar bruinvissen op de Lillebælt. In dit water vind je de grootste populatie bruinvissen ter wereld. Deze kleine walvis lijkt wel op een dolfijn. Zoek naar de flipperende staarten of spot de bruinvis als hij naar de wateroppervlakte komt. Geniet ondertussen van het mooie uitzicht op de oude en nieuwe brug over de Lillebælt bij Middelfart.
Een bezoek aan LEGOLAND Billund hoort er natuurlijk bij als je naar Denemarken gaat. Het staat garant voor een dag plezier, spannende attracties, bijzondere LEGO®-bouwwerken en zelf met LEGO spelen. Het park is opgebouwd uit meer dan 60 miljoen LEGO-steentjes, is onderverdeeld in thema's en heeft meer dan 55 attracties. Zoek de verborgen schatten in de Egyptische Tempel, roetsj met de achtbaan langs de pinguïns in ...
Ga op safari met eigen auto en zie giraffen, zebra’s en antilopen van dichtbij. Volg de safariroute en verken het territorium van de leeuwen. Onderweg kan je de auto parkeren om de dieren van dichtbij te zien. Maak zeker een wandeling langs de apen om te lachten om hun capriolen. Tijdens een rit met de safaribus leer je van alles over de dieren. In het dinosauruspark zie je wel meer dan 40 levensgrote dinosaurussen. En ...
Klanten die deze reis gemaakt hebben, krijgen na thuiskomst het verzoek om de reis te beoordelen en hun ervaringen met ons te delen.