Kiel - Oslo, Color Line

Rechtstreeks vanuit Duitsland naar Noorwegen

Als je met je eigen auto naar Noorwegen wilt rijden maar niet zoveel kilometers wilt maken, is een overtocht met Color Line via de route van Kiel naar Oslo een ideale verbinding. De super-luxe ferries brengen je in 20 uur naar hartje Oslo. Aan boord verveel je je niet. Voel je gelijk op vakantie met de vele faciliteiten:

- Shopping mall
- Zwembad
- Vele restaurants

Economy tarieven 2020prijzen per enkele reis
07/01-02/04 / 14/04-11/06 / 17/08-09/01/2021prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1314385485
Level 2394474474
Level 3464544644
Level 4504584684
Level 5544624724
Level 6574654754
Level 7614694794
Level 8654734834
Auto (los tarief)
Level 190160260
Level 2110180280
Level 3140210310
Level 4140210310
Level 5140210310
Level 6150220320
Level 7160230330
Level 8190260360
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Economy tarieven 2020prijzen per enkele reis
03/04-13/04 / 12/06-16/08prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1314385485
Level 2394474474
Level 3504574674
Level 4574644744
Level 5654724794
Level 6744814884
Level 7804874974
Level 89049741074
Auto (los tarief)
Level 190160260
Level 2110180280
Level 3140210310
Level 4150220320
Level 5190260360
Level 6240310410
Level 7280350450
Level 8340410510
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Economy tarieven 2021prijzen per enkele reis
10/01-18/02 / 08/03-25/03 / 06/04-17/06 / 23/08-08/01/2022prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1414484589
Level 2474544649
Level 3534604709
Level 4584654759
Level 5614684789
Level 6644714819
Level 7694764869
Auto (los tarief)
Level 1150220325
Level 2170240345
Level 3190260365
Level 4200270375
Level 5210280385
Level 6210280385
Level 7250320425
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Economy tarieven 2021prijzen per enkele reis
19/02-17/03 / 26/03-05/04 / 18/06-22/08prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1414484616
Level 2534604709
Level 3614684789
Level 4694764869
Level 5774844949
Level 68349041009
Level 793410041109
Auto (los tarief)
Level 1150220325
Level 2190260365
Level 3210280385
Level 4250320425
Level 5290360465
Level 6330400505
Level 7390460565
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Standaard auto: 2 m hoog en 5 m lang.
Het autopakket is inclusief een binnenhut.
Voor Color Line geldt 100% annuleringskosten na boeking.
Prijzen van Color Line zijn flexibel en afhankelijk van beschikbaarheid. Bij boeking krijg je de juiste prijs.
VertrekAankomstVertrekAankomst
KielOsloOsloKiel
14.00 uur10.00 uur*14.00 uur10.00 uur*
Aankomst de volgende dag. Alle tijden zijn lokale tijden en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Dagelijks.
Uiterlijk 2 uur voor vertrek. Inchecken kan vanaf 10.00 uur op de route Kiel-Oslo en vanaf 11.00 uur op de route Oslo-Kiel. Voor actuele informatie over vertrek- en aankomsttijden bel het nummer van de betreffende haven, zoals vermeld in de reisbescheiden.
Toeslag hutprijzen per hut 2020prijzen per hut 2021
Binnenhutinclusiefinclusief
Binnenhut promenadezicht2224
Buitenhut6266
Color hut promenadezicht (binnenhut)150160
Color hut (buitenhut)190190
Color Suite (buitenhut)350350
Owner Suite (buitenhut)590590
2020prijzen per persoon
MaaltijdenVolwassenenKinderen (4 t/m 15 jaar)
Ontbijtbuffet179
Lunchbuffet2211
Dinerbuffet (01/01-05/11 en 14/12-31/12)3819
Kerstbuffet (06/11-13/12)4524
2021prijzen per persoon
MaaltijdenVolwassenenKinderen (4 t/m 15 jaar)
Ontbijtbuffet168
Lunchbuffet2211
Dinerbuffet (01/01-04/11 en 20/12-31/12)3518
Kerstbuffet (05/11-19/12)4221
Geldigheid
- Deze tarieven zijn alleen geldig in combinatie met een arrangement uit ons aanbod.

Tariefsberekening

- De overtochten zijn geboekt op basis van het economy tarief met strikte voorwaarden, zoals 100% kosten bij annulering. We bieden de mogelijkheid om de overtocht om te boeken naar een flex-tarief. De kosten hiervan zijn hoger, maar bieden de mogelijkheid om kosteloos de reservering te wijzigen of te annuleren.

Hutaccommodatie en maaltijden

- Reservering van hutaccommodatie is verplicht.
- Bij gebruik van een 4-persoonshut met 5 personen (max. 2 volw en 2 kinderen t/m 15 jaar en 1 kind t/m 3 jaar) moet er voor de 5e persoon een (lucht)bedje meegenomen worden. Hou er rekening mee dat de (loop) ruimte in de hut hierdoor zeer beperkt wordt.
- Alle hutten beschikken over een douche en toilet.
- Maaltijden zijn vooraf te reserveren. Bij de huttypes Color Class hut, Color Suite en Owner’s Suite is het ontbijt inbegrepen.
- Color Class hutten zijn luxe hutten met een 2-persoons bed en minibar. Ontbijt is inbegrepen in de prijs.
- De suites zijn hutten met een woonkamer en een 2-persoons bed. Je maakt gratis gebruik van het Spa & Fitness centre. Ontbijt en het gebruik van de minibar zijn inbegrepen in de prijs.

Huisdieren
- Vervoer van huisdieren in de auto of in een kooi aan dek is toegestaan. Toeslag in de auto € 15 en in een kooi € 20 per huisdier per enkele reis.
- Gaat je huisdier mee op vakantie, volg dan de richtlijnen van het land. Informeer hiernaar voor het boeken van de reis bij de dierenarts en het verkeersbureau.
- In de openbare ruimten en hutten zijn geen dieren toegestaan.

Benodigde boekingsgegevens

- Geef bij boeking de juiste voornamen en geboortedata zoals vermeld in je paspoort door. Geef ook het kenteken van de auto door.

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit