Rechtstreeks vanuit Denemarken naar Noorwegen

Reis je naar het zuiden van Noorwegen maak dan gebruik van de comfortabele en snelle ferries van Color Line. In slechts 3 uur en 15 minuten brengt de Color Line SuperSpeed 1 je vanuit het Deense Hirtshals naar het Noorse Larvik. Aan boord zijn diverse shops en restaurants.

Economy tarieven 2019prijzen per enkele reis
19/08-31/12prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 190135150
Level 2100145160
Level 3112157172
Level 4122167182
Level 5136181196
Level 6146191206
Level 7160205220
Level 8184229244
Level 9230275290
Level 10286331346
Auto (los tarief)
Level 158103118
Level 268113128
Level 380125140
Level 490135150
Level 5104149164
Level 6114159174
Level 7128173188
Level 8152197212
Level 9198243258
Level 10254299314
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.161616
Economy tarieven 2020prijzen per enkele reis
01/01-11/04 / 23/04-13/06 / 19/08-31/12prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 193138153
Level 2103148163
Level 3119164179
Level 4130175180
Level 5144189204
Level 6154199214
Level 7169214229
Level 8194239254
Level 9242287302
Level 10300345360
Auto (los tarief)
Level 157102117
Level 267112127
Level 383128143
Level 494139154
Level 5108153168
Level 6118163178
Level 7133178193
Level 8158203218
Level 9206259266
Level 10264309324
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.161616
Economy tarieven 2020prijzen per enkele reis
12/04-22/04 / 14/06-18/08prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 193138153
Level 2103148163
Level 3119164179
Level 4144185204
Level 5169214229
Level 6194239254
Level 7230275290
Level 8268313328
Level 9318363378
Level 10352397412
Auto (los tarief)
Level 157102117
Level 267112127
Level 383128143
Level 4108139154
Level 5133153168
Level 6158163178
Level 7195178193
Level 8232203218
Level 9282259266
Level 10316309324
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.161616
Standaard auto: 2 m hoog en 5 m lang.
Voor Color Line gelden afwijkende annuleringsvoorwaarden. Vraag bij boeking naar de voorwaarden.
Prijzen van Color Line zijn flexibel en afhankelijk van beschikbaarheid. Bij boeking krijg je de juiste prijs.
2019*
VertrekAankomstVertrekAankomst
HirtshalsLarvikLarvikHirtshals
12.45 uur16.30 uur08.00 uur11.45 uur
22.15 uur02.00 uur**17.30 uur21.15 uur
Alle tijden zijn lokale tijden en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Aankomst de volgende dag.
Dagelijks.
Uiterlijk 1 uur voor vertrek. Inchecken kan vanaf 2,5 uur op de route Hirtshals-Larvik en vanaf 2 uur op de route Larvik-Hirtshals. Voor actuele informatie over vertrek- en aankomsttijden bel het nummer van de betreffende haven, zoals vermeld in de reisbescheiden.

Geldigheid
- Deze tarieven zijn alleen geldig in combinatie met een arrangement uit ons aanbod.

Tariefsberekening
- De tarieven zijn o.b.v. een enkele reis. Als de heen- en terugreis in verschillende tariefperiodes plaatsvindt, neem je de tarieven van de betreffende periodes.

Kinderkorting
- Kinderen 0 t/m 3 jaar reizen gratis.

Huisdieren
- Vervoer van huisdieren in de auto of in een kooi aan dek is toegestaan. Toeslag in de auto € 7 en in een kooi € 13 per huisdier per enkele reis.
- Gaat je huisdier mee op vakantie, volg dan de richtlijnen van het land. Informeer hiernaar voor het boeken van de reis bij de dierenarts en het verkeersbureau.
- In de openbare ruimten en hutten zijn geen dieren toegestaan.

Benodigde boekingsgegevens
- Geef bij boeking de juiste voornamen en geboortedata zoals vermeld in je paspoort door.

Boek je vakantie bij Buro Scanbrit